Pradžia » Blogas » Akiniai nuo saulės: geriausias mados aksesuaras

Akiniai nuo saulės: geriausias mados aksesuaras

  00. Akiniai-nuo-saulės-geriausias-mados aksesuaras

  Akiniai nuo saulės dešimtmečius buvo pagrindinis mados industrijos elementas. Jie ne tik apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV spindulių, bet ir yra drąsi mados išraiška. Akiniai nuo saulės gali būti įvairių stilių, formų ir spalvų, todėl nesunku rasti tobulą porą bet kokiai progai.

  Akiniai nuo saulės – istorija

  01. Akiniai-nuo-saulės-istorija

  Akiniai nuo saulės pradėti naudoti dar Romos imperijos laikais, kai imperatoriai nešiojo smaragdinius lęšius žiūrėdami gladiatorių kovas. Tačiau tik nuo 1900-ųjų pradžios saulės akiniai išpopuliarėjo Jungtinėse Valstijose. 1929 metais Samas Fosteris Jungtinėse Valstijose pristatė pirmuosius masinės gamybos akinius nuo saulės, todėl jie tapo prieinami masėms. Iki 1930-ųjų akiniai nuo saulės tapo mados išraiška ir juos nešiojo turtingas elitas ir Holivudo žvaigždės.

  Šiandien akiniai nuo saulės yra populiaresni nei bet kada anksčiau. Nuo klasikinių aviatorių iki madingų katės akių formos rėmelių – saulės akiniai tapo esminiu kiekvieno madingos žmogaus aksesuaru.

  Tinkamas akinių nuo saulės pasirinkimas

  03. Tinkamas-akinių-nuo-saulės-pasirinkimas

  Renkantis tinkamus akinius nuo saulės, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Visų pirma, svarbu pasirinkti akinius nuo saulės, kurie apsaugo jūsų akis nuo žalingų UV spindulių. Ieškodami akinių nuo saulės, rinkitės tuos kurie užtikrina 100% UV apsaugą, kad jūsų akys būtų apsaugotos nuo pažeidimų.

  Toliau atsižvelkite į savo veido formą. Skirtingi akinių nuo saulės stiliai geriau tinka skirtingoms veido formoms. Pavyzdžiui, jei turite apvalų veidą, rinkitės akinius nuo saulės su aštriais kampais, kad subalansuotumėte savo veido bruožus. Jei turite kvadratinį veidą, rinkitės apvalius arba ovalius akinius nuo saulės, kad sušvelnintumėte veido bruožus.

  Galiausiai, atsižvelkite į savo asmeninį stilių. Akiniai nuo saulės yra puikus būdas išreikšti save ir parodyti savo unikalią asmenybę. Nesvarbu ar jums labiau patinka klasikiniai stiliai, ar drąsūs, išraiškingi rėmeliai, tikrai atrasite tokius akinius nuo saulės kurie jums puikiai tiks.

  Populiarūs saulės akinių modeliai

  04. Populiarūs-saulės-akinių-modeliai

  „Aviator“ stiliaus akiniai buvo populiarus dešimtmečius. 1930-aisiais sukurti pilotams, aviatoriai turi ašaros formą su plonais metaliniais rėmeliais. Aviatoriai puikiai tiks tiems kurie nori klasikinės, nesenstančios išvaizdos.

  Katės akių formos akiniai yra modernesnis stilius, kuris pastaraisiais metais tampa vis populiaresnis. Katės akių rėmeliai pasižymi aukštyn išlenktais išoriniais kampais, kurie suteikia jiems koketišką, moterišką išvaizdą. Katės akių rėmeliai puikiai tinka tiems, kurie nori padaryti drąsų mados pareiškimą.

  „Wayfarer“ stiliaus akiniai yra dar vienas klasikinis stilius, kuris išlaikė laiko išbandymą. „Wayfarer“ akiniai pasižymi storu plastikiniu trapecijos formos rėmu. Tokio stiliaus akiniai puikiai tinka tiems, kurie nori retro, vintažinio įvaizdžio.

  Apgaubiantys akiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Tokie rėmeliai suteikia papildomą aprėptį ir apsaugą, todėl puikiai tinka sportuojant lauke ir užsiimti veikla. Apgaubiantys akiniai tiksliai apibrėžia jūsų veido bruožus su lenktu lęšiu, kuris visiškai padengia akis, odą aplink jas ir periferinį regėjimą. Tokie akinius dažniausiai mėgsta pasirinkti sportininkai ir lauko entuziastai, kuriems reikalinga papildoma apsauga nuo saulės ir kitų stichijų.

  Akiniai nuo saulės kiekvienai progai

  05. Akiniai-nuo-saulės-kiekvienai-progai

  Akiniai nuo saulės skirti ne tik saulėtoms dienoms paplūdimyje. Akinių nuo saulės yra kiekvienai progai – nuo įprastų išvykų iki oficialių renginių. Įprastai praleisti dieną rinkitės klasikinę aviatorių ar „Wayfarer“ akinių porą. Formalesnei progai rinkitės aptakius, įmantrius neutralios spalvos akinius nuo saulės.

  Renkantis akinius nuo saulės sportui ir veiklai lauke, svarbu pasirinkti patvarius ir pakankamai apsaugotus rėmelius. Apgaubiantys akiniai yra puikus pasirinkimas sportuojant lauke, nes jie suteikia papildomą apsaugą.

  Apibendrinant galima pasakyti, kad akiniai nuo saulės yra daugiau nei tik madingas aksesuaras – jie yra būtina priemonė, apsauganti akis nuo žalingų saulės UV spindulių. Tačiau tai nereiškia, kad akiniai nuo saulės negali būti madingi. Turėdami tiek daug stilių, formų ir spalvų, tikrai galite išsirinkti sau tinkamus akinius nuo saulės.

  Renkantis akinius nuo saulės svarbu atsižvelgti į savo asmeninį stilių, veido formą ir progą, kada juos dėvėsite. Nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikiniai stiliai, pvz., „Aviator“ ir „Wayfarer“, ar madingi, išraiškingi rėmeliai, pavyzdžiui, katės akių formos akiniai, tikrai galite išsirinkti akinių nuo saulės porą, kuri jums puikiai tiks.

  Investuodami į geros kokybės akinius nuo saulės ne tik apsaugosite akis nuo žalingų saulės spindulių, bet ir suteiksite stilingumo bet kokiai aprangai. Taigi, kai kitą kartą išeisite į saulę, būtinai užsidėkite mėgstamus akinius nuo saulės ir praleiskite dieną pasitikėdami savimi ir būdami stilingai.

  Būtinai apsilankykite mūsų moteriškų papuošalų internetinėje parduotuvėje GirlsLand ir išsirinkite sau patinkančius akinius nuo saulės jau šiandien!

  Dar daugiau aksesuarų ir dar daug kitų įvairiausių papuošalų galite rasti ir mūsų Facebook bei Instagram puslapiuose.

  Parašykite komentarą