Pradžia » Blogas » Papuošalai ir jų tipai

Papuošalai ir jų tipai

  moteris devinti papuošalus gamtoje

  Papuošalai tai dirbiniai kurie sudaryti iš daugybę mažų ornamentų, dėvimų dėl įvairių priežasčių. Jie gali būti pritvirtinti prie kūno ar drabužių. Papuošalai yra gaminami iš įvairiausių rūšių metalų, kiekvienas iš jų tam tikroms progoms. Yra įvairių rūšių papuošalų, kurie gali papuošti kiekvieną kūno dalį, pradedant apyrankėmis ir baigiant pirštų galiukais. Abiejų lyčių atstovai, nesvarbu ar tai suaugęs ar vaikas, nešioja papuošalus, kurie atitinka jų kultūrą. Moterys yra nuosekliausios, kai kalbame apie jų nešiojimą, neatsižvelgdamos į amžių ir kultūrą.

  Papuošalai ir jų tipai:

  • Auskarai
  • Apyrankės
  • Žiedai
  • Pakabukai
  modelis su papuošalais auksiniais auskarais

  Auskarai

  Tai papuošalai, kurie puošia jūsų ausis. Auskarai dėvimi perdūrus ausies lazgelį arba užspaudžiant spaustuku. Vis dėl to auskarai dažniau nešiojami pradūrus ausis. Jei auskarų vėrimas yra viršutinėje ausies dalyje, jis vadinami kremzlių auskarų vėrimu. Auskarai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip plienas, stiklas, sidabras, auksas ir kiti. Jie taip pat būna įvairių formų ir dydžių, pavyzdžiui, smeigtukų, žiedo ir kitų formų. Daugiau apie auskarus galite perskaityti mūsų straipsnyje Ką Simbolizuoja Auskarai?

  Auskarus galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudus šią nuorodą.

  moteris su daug įvairių papuošalų apyrankių

  Apyrankės

  Apyrankė – papuošalas, kuris yra nešiojamas ant riešo. Apyrankės būna įvairios, atsižvelgiant į jų funkcijas. Jeigu apyrankė dėvima dėl asmeninių pageidavimų, tai ji tampa madingu aksesuaru kuri priduoda žavesio. Jei tai yra viena nelanksti kilpa, ji vadinama bangele. Jei apyrankė dėvima ant kulkšnies, jis vadinamas kulkšnies apyranke.

  Apyrankes galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudus šią nuorodą.

  moteris devinti žiedus kaip papuošalus ant abiejų rankų

  Žiedai

  Žiedas yra apvali juosta, kuri nešiojama ant piršto. Yra daugybė žiedų, tokių kaip apyrankės, auskarai, kaklo žiedai, kojų žiedai ir kt., tačiau žiedu laikomas tik žiedas dėvimas ant rankos pirštų. Žiedai gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip auksas, sidabras, platina, brangakmeniai ir kitų. Kai kurie žmonės nešioja žiedu kaip paprastus ornamentus, tačiau jie turi ir simbolinę vertę, susijusį su santuoka, išskirtiniais laimėjimais, aukštu statusu visuomenėje, naryste organizacijoje ir taip toliau.

  Auskarus galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudus šią nuorodą.

  gražus pakabukas su deimantu devimas kaip papuošalas

  Pakabukai

  Pakabukai tai papuošalai, kurie puošią jūsų kaklą. Pakabukai jau senai gyvena tarp mūsų ir yra laikomi simboliu kadangi jie dažniausiai gaminami iš brangiųjų akmenų ir metalų. Paprastai grandinėlė ir sudaro pakabuką, tačiau kartai būna kad ant grandinėlės yra pakabinamas medalionas, pakabutis ar akmenukas.

  Pakabukus galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudus šią nuorodą.

  Papuošalai yra mylimi ir branginami daugelio moterų. Nuo seniausių laikų žmonės puošė savo kūną gražiais papuošalais, turinčiais didelę prasmę. Ryšiai su gyvūnais, tauriaisiais akmenimis, metalais ir simboliais žmonėms primena senovės mitus ir jų pačių išgyventas istorijas. Papuoškite savo mintis, kūną ir dvasią pozityvumu pasirinkdami paprastus papuošalus, kurie primins jums apie jūsų pačių patirtas keliones.

  Dar daugiau auskarų ir kitų įvairiausių papuošalų galite rasti mūsų Facebook bei Instagram puslapiuose.

  Parašykite komentarą