Pradžia » Blogas » Skirtumas tarp „sterling“ sidabro ir 925 sidabro prabos

Skirtumas tarp „sterling“ sidabro ir 925 sidabro prabos

  Skirtumas tarp „sterling“ sidabro ir 925 sidabro prabos

  Sidabras tai blizgus ir ryškus metalas kuris meta metalinį blizgesį, kurį visi žinome ir mėgstame. Tai nesenstantis ir madingas metalas kuris visuotinai naudojama papuošalų gamyboje. Tai metalas, kuris suderina tiek grožį, tiek patvarumą. Dizaineriai ir pirkėjai tiesiog myli sidabro gaminius.

  Sidabro gaminiai greičiausiai niekada neišeis iš mados, kadangi iš jo pagaminta produkcija puoselėjama jau šimtus metų. Jo atradimo ištakos tęsiasi nuo senosios Graikijos ir Turkijos laiku ir siekia virš 3000 metų. Grynas sidabras yra per brangus ir per minkštas tam kad būtų naudojamas papuošaluose. Pridėkite prie grynojo sidabro šiek tiek kitų metalų ir jūs gausite „sterling“ sidabrą! Be „sterling“ sidabro, taip pat yra sutinkamos sidabrinės plokštės, smulkus sidabras, grynas sidabras, nikelio sidabras ir 925 prabos sidabras.

  Kadangi rinkoje galima sutikti tiek skirtingo jo rūšių, kaip sužinoti kurį reikėtų pirkti? Ar visas sidabras yra vienodas? Kuo skiriasi „sterling“ papuošalai nuo 925 prabos sidabro papuošalų? Pateksime jums skirtumus tarp „sterling“ sidabro ir 925 sidabro prabos.

  „Sterling“ sidabras ir 925 sidabro praba.

  „Sterling“ sidabras ir 925 sidabro praba

  Jums turbūt kyla klausimas, kas tai „sterling“ sidabras? „Sterling“ sidabras tai sidabro lydinys, pagamintas iš 92,5 proc. sidabro ir 7,5 proc. kitų metalų priemaišų. Kitos metalo priemaišos iš esmės tai dviejų (ar daugiau) metalo elementų derinys. Kalbant apie „sterling“ sidabrą, priemaišos gali būti cinkas, varis arba nikelis.

  JAV, Europa ir didžioji pasaulio dalis taiko griežtus standartus, 92,5 proc. sidabro iki 7,5 proc. vario ar kitų lydinių, tačiau galima sutikti ir kitų standartų. Kai kuriose šalys, pavyzdžiui Prancūzija, turi 95 proc. sidabro standartą, tačiau dažniausiai yra sutinkamas 92,5 proc. grynumas.

  Taigi kyla klausimas: kas tada yra 925 prabos sidabras? Iš tikrųjų tai yra tas pats „sterling“ sidabras! „Sterling“ sidabras ir 925 prabos sidabras gaminami iš to paties sidabro lydinio mišinio, vienintelis esminis skirtumas yra pavadinimas.

  „Sterling“ sidabro grynumas ir patvarumas.

  Priežastis, kodėl „sterling“ sidabras reikalauja kitų metalų mišinio, tą, kad grynas sidabras yra minkštas. Pridėjus į sidabrą kitų metalų, didėja jo kietumas, todėl jis tampa tinkamesnis naudoti juvelyriniuose dirbiniuose ir namų apyvokos reikmenyse, pavyzdžiui sidabro dirbiniuose.

  Šio proceso rezultatas taip pat sukuria išskirtinę jo spalvą: ryškia, blizgančia ir metaline. Vienintelis šio gražaus metalo minusas tampa yra tai, kad jis gali netekti blizgesio, todėl svarbu reguliariai valyti ir prižiūrėti sidabrinius papuošalus naudojant priežiūros priemones.

  Sidabro grynumas pagal skaitmeninę skalę yra pagrįstas 1000. Grynas sidabras gauna 999 įvertinimą. Kad sidabras būtų klasifikuojamas kaip „sterling“ sidabras, jis turi atitikti mažiausiai 92,5 proc. grynumo arba pasiekti 925 prabą. Taigi kaip matote: 925 prabos sidabras ir yra „sterling“ sidabras.

  Atvirkščiai, metalai kuriuose yra mažiau nei 92,5 proc., nėra klasifikuojami kaip „sterling“ sidabras, šito svarbu nepamiršti perkant papuošalus.

  Kaip atpažinti „sterling“ sidabrą?

  Kaip atpažinti „sterling“ sidabrą

  Greičiausias būdas nustatyti „sterling“ sidabrą yra surasti ženklo ar antspaudą, kuris vadinamas „skiriamuoju ženklu“. Sertifikuotas sidabras bus antspauduotas arba pažymėtas žodžiu „sterling“, „S925“ arba „925“.

  Dažnai galite susidurti su tokiu ženklinimu kaip „STG“, „SS“ arba „STER“, kurie visi yra autentiški sidabro žymėjimai.

  Prisiminkite, kad „sterling“ sidabras ir 925 prabos sidabras yra vienas ir tas pats dalykas. Turėdami šias žinias suprasite, kad bet koks papuošalas, pažymėtas „sterling“ arba „925“ ženklais iš tikrųjų yra „sterling“ sidabras!

  Sidabras papuošaluose.

  Vienas geriausių „sterling“ sidabro dalykų yra tai, kad jį galima dekoruoti bet kuo. Jis universalus, elegantiškas, nesenstantis ir tinkantis bet kokiai progai. Nuo vakarienių iki iškilmingų progų sidabras prideda elegantišką blizgesį, kuris išaukština stilių, bet jo neužgožia. Štai keletas populiarių sidabro papuošalų rūšių:

  • Auskarai: dažnai auskarai gaminami iš pigesnių metalų, kurie sukelia dirginimą ir gali sukelti infekciją. Rinkdamiesi auskarus, geriau rinkitės sidabrinius, jeigu tai leidžia jūsų biudžetas.
  • Žiedai: daugelis žiedų yra gaminami iš „sterling“ sidabro, nes jis yra hipoalergiškas ir nepaliks žymių ir nedirgins odos.
  • Pakabukai: juvelyrai ir dizaineriai „sterling“ sidabrą dažnai naudoja kaip elegantišką ir patikimą metalą, į kurį deda brangakmenius.
  • Apyrankės: pridėkite šiek tiek blizgesio savo riešui su nuostabia sidabrine apyranke.

  Ką reikėtų žinoti perkant sidabrinius papuošalus?

  Ką reikėtų žinoti perkant sidabrinius papuošalus

  Sužinojome, kad nėra jokio skirtumo tarp „sterling“ sidabro ir 925 prabos, tačiau to negalima pasakyti apie kitus sidabrinius papuošalų esančius rinkoje. Tiesa ta, kad „sidabro“ terminas yra gana sudėtingas. Tiesą sakant, šis žodis populiariai naudojamas kaip etiketė, nors iš tikrųjų sidabras visada turėtų būti aiškiai identifikuojamas skiriamuoju ženklu, kuris atspindėtų jo standartą ir kokybę.

  Turėdami omenyje šią informaciją, visada ieškokite skiriamojo ženklo, kai ieškote sidabrinių papuošalų. Jei nematote antspaudo, ieškokite kitur. Neverta pirkti nekokybiško sidabro gaminio, užmaskuoto tarsi tai tikras sidabras, kuris galiausiai greitai nusidėvės, atrodys pigiai ir net gali dirginti odą.

  Pigūs metalai gali dirginti odą ir sukelti alergines reakcijas, todėl „sterling“ sidabras yra puikus pasirinkimas jautriai odai. Nebrangūs metalai, tokie kaip nikelis ar žalvaris, gali sukelti infekcijas jeigu turite jautresnę odą.

  Taigi, „sterling“ sidabrinis, dar žinomas kaip 925 prabos sidabras, yra hipoalergiškas, aukštos kokybės, stilingas ir saugus dėvėti.

  Kodėl mes mėgstame sidabrą?

  Kaip jau minėjome, „sterling“ sidabras tai tas pats 925 prabos sidabras. Be to svarbu žinoti, kaip gaminamas sidabras ir kokios yra standartinės jo rūšys. Turėdami šią informaciją galite būti tikri, kad perkate autentišką sidabro gaminį.

  „Sterling“ sidabras išlaikė laiko išbandymą, o tai reiškia, kad jis greičiausiai visada bus stilingas ir mėgstamas juvelyrinis metalas.

  Mes galime jums pasiūlyti „sterling“ sidabro papuošalus, tarp kurių jus galite rasti puikų naują sidabrinį aksesuarą, kuris taps jūsų papuošalų kolekcijos dalimi.

  Taip pat perskaitykite mūsų straipsnį kodėl verta pirkti auskarus internetu.

  Dar daugiau auskarų ir kitų įvairiausių papuošalų galite rasti mūsų Facebook bei Instagram puslapiuose.

  Parašykite komentarą