Pradžia » Blogas » Cirkonis – kas tai?

Cirkonis – kas tai?

  Cirkonis – kas tai - cover

  Cirkonis arba dar kitaip kubinis cirkonis (angliškai cubic zirconia), dažnai dar vadinamas trumpai CZ, yra sintetinis brangakmenis, kuris dešimtmečius buvo naudojamas kaip deimantų pakaitalas. Nors kubinis cirkonis neturi tokio pat prestižo ar vertės kaip natūralus deimantas, kubinis cirkonis turi daugybę privalumų, dėl kurių jis yra populiarus pasirinkimas papuošalams.

  Cirkonis taip pat turi panašų blizgesį kaip deimantas. Jis žinomas dėl savo blizgesio ir ugnies, kurią sukelia tai, kaip ji lūžta ir atspindi šviesą. Nors jis gali būti ne tokio blizgesio ir ugnies lygio kaip deimantas, jis vis tiek yra gražus brangakmenis, galintis bet kokiam papuošalui suteikti elegancijos.

  Cirkonio privalumai

  Cirkonio privalumai

  Vienas iš pagrindinių cirkonio privalumų yra jo prieinamumas. Kadangi tai sintetinis brangakmenis, jis yra daug pigesnis nei natūralus deimantas. Dėl to tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kad jų papuošalai atrodytų kaip deimantas be didelės kainos. Be to, jis yra įvairių spalvų, pjūvių ir dydžių, todėl lengva rasti tobulą papuošalą, atitinkantį jūsų stilių ir biudžetą.

  Kitas cirkonio privalumas yra jo ilgaamžiškumas. Nors natūralūs deimantai yra žinomi dėl savo stiprumo ir atsparumo pažeidimams, kubinis cirkonis yra dar patvaresnis. Taip yra todėl, kad tai yra kietesnė medžiaga nei natūralus deimantas, todėl mažesnė tikimybė, kad jis susibraižys, įskils ar sulūš. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui, taip pat ypatingoms progoms.

  Cirkonio ir deimanto skirtumai

  Cirkonio ir deimanto skirtumai

  Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp cirkonio ir deimanto yra tas, kad kubinis cirkonis yra dirbtinis brangakmenis, o deimantas yra natūralus. Dėl to deimantai yra daug retesni ir vertingesni nei kubinis cirkonis. Taip pat svarbu pažymėti, kad kubinio cirkonio vertė laikui bėgant niekada nepadidės, o deimantai gali.

  Kalbant apie sužadėtuvių žiedus ar kitus specialius papuošalus, daugelis žmonių renkasi natūralų deimantą. Tačiau jis gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško pigesnio varianto. Dėl savo gražaus blizgesio, ilgaamžiškumo ir prieinamos kainos jis yra puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems deimantų pakaitalo.

  Cirkonis – ar tai tinkamas pasirinkimas?

  Cirkonis – ar tai tinkamas pasirinkimas

  Cirkonis tai puikus pasirinkimas madingiems papuošalams. Jis gali būti naudojamas kuriant daugybę skirtingų stilių, nuo klasikinio ir elegantiško iki modernaus ir madingo. Ir kadangi jis yra toks prieinamas, nesunku įnešti prabangos į savo garderobą jam nepakenkiant.

  Cirkonis taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekologiškesnio varianto. Kadangi tai sintetinis brangakmenis, jam nereikia kasybos ar kitų gavybos procesų. Tai reiškia, kad jis daro daug mažesnį poveikį aplinkai nei natūralus deimantas.

  Apibendrinant galima pasakyti, kad cirkonis yra sintetinis brangakmenis, turintis daugybę privalumų kaip deimantų pakaitalas. Dėl įperkamumo, ilgaamžiškumo ir blizgesio jis yra populiarus papuošalų pasirinkimas. Tai taip pat puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekologiškesnio varianto. Naudodami kubinį cirkonį, jūs galite atrodyti kaip deimantas be didelės kainos. O jei ieškote madingų papuošalų ar sužadėtuvių žiedo, cirkonis gali būti puikus pasirinkimas.

  Būtinai apsilankykite mūsų moteriškų papuošalų internetinėje parduotuvėje GirlsLand ir išsirinkite sau patinkančius papuošalus!

  Dar daugiau aksesuarų ir kitų įvairiausių papuošalų galite rasti ir mūsų Facebook bei Instagram puslapiuose.

  Parašykite komentarą